Mandala Art for Insight and Healing
by Jana Volfova

Také Individuální kurzy budou vždy probíhat v Českých Budějovicích a to od 10:00 - 17:00. 
(Konec události se může prodloužit.)

Během oběda 13:00 - 14:00 bude pauza, abyste mohli nechat své ručky odpočinout, sníst si sváču a protáhnout se. 

Intenzívní individuální kurz malování bude probíhat vždy pouze pro JEDNU osobu.
Kurz tečkování tu není pouze od toho naučit se novou techniku a přinést si domů vlastnoručně vytvořené výrobky, které vám budou dělat radost.
Technika tečkování je úžasná v tom, že se vám při ní, více než při jakémkoliv jiném druhu malování, podaří dosáhnout obdobného stavu jako při meditaci, cítíte se odpočatí, nic vás nebolí a máte otevřenou a "vyčištěnou" mysl od všedních starostí a myšlenek, které se stále snaží upoutávat naši pozornost. 
Z tohoto důvodu jsem se rozhodla nabízet i tento Individuální kurz.
Někteří z vás nejste tak extrovertní a necítíte se na to, tvořit ve skupině. Jste raději, když si můžete v klidu užívat proces tvoření, mít lektorovu plnou pozornost nebo chcete strávit den "jen tak pro sebe" nad plátnem a barvami.

V tomto kurzu Vás seznámím s technikou tečkování, kterou tvořím mandaly. Povíme si i něco o mandalách jako symbolech, jejich účincích na lidskou duši a podvědomí, o meditaci a práci s nimi a také o barvách a jejich vibracích.

K práci budeme používat akrylové barvy, rýsovací potřeby, štětce a instrumenty na "dotting".  
Vše pro Vás bude zajištěno.

S sebou domů si odnesete dva výrobky - jednu velkou mandalu na plátně o velikosti 30x30 centimetrů a jeden velký mandalový kamínek. 

Na kurz budete potřebovat pohodlné oblečení, nejlépe takové, kterého Vám nebude líto, když se popřípadě zamaže, svačinu, pití a dobrou náladu :)

Cena kurzu včetně veškerého materiálu činí 2000 Kč.

Budu se těšit na setkání a příjemně strávený den ve víru barev, dobré nálady a kreativního tvoření :-)