Mandala Art for Insight and Healing
by Jana Volfova


 " Jemnost "


Nová mandala nesoucí název Jemnost, kterou pokřtila má kamarádka Dája, je na světě... 

70 centimetrů plných něhy a lásky harmonizující naše podvědomí, naše vnitřní já.

Mandaly skrze působení svých barev a tvarů rozpouští naše chmury, smutek, i zlost a navodí nám opět dobrou náladu. 
Do všech mandal je vložena láska, teplo a zářivá silná energie vesmíru, díky které zvládnete vše co vás nyní trápí a načerpáte novou sílu.

Již hotová mandala nám může napomoci k získání nové energie, zklidňuje nás a může nás svými účinky také léčit, pokud si vyhradíme čas být pouze s ní, v klidu, o samotě.

Někteří lidé dokonce tvrdí, že nám mandaly pomáhají přilákat do naší přítomnosti a našich prostor anděly, víly a bytosti světla, které nám svou čistou energií pomáhají tyto prostory harmonizovat a přinášejí nám do života hojnost. To už je ale na každém z nás.. Každý cítíme z mandal něco jiného a jinak na nás obrazy působí.. 
Jisté ovšem je, že když se na jakoukoli mandalu zadíváte, zjistíte, že je velmi dynamická. I zdánlivě statický dvojrozměrný obrázek "ožije", pokud se zadíváte do jeho středu. Barvy se začnou prolínat, míchat, točit - jakoby celá mandala tančila. Pokud budete tento tanec chvíli sledovat, zjistíte, že váš tep a dech se zklidňují, tělesné napětí se uvolňuje a vy se cítíte lépe. Tomu se říká léčení mandalou...

Tato kráska od úterý 21.5.2019 zdobí a dotváří příjemné prostředí teploučké a útulné kavárny      V křesle v Českých Velenicích, kde se i vy můžete, nad šálkem čaje či kávy a lahodným zákuskem, těšit z její přítomnosti  ❤️

Děkuji za podporu mé tvorby :-)🙏🌸