Mandala Art for Insight and Healing
by Jana Volfova

Poslední dobou stále vzrůstá zájem o namalování OSOBNÍ mandaly a já jsem nesmírně nadšená, protože si při každé příležitosti mohu procvičit své schopnosti a pak jen napjatě čekám na Vaše reakce.

Pro Vás, kdo nemáte jasnou představu o tom, co taková Osobní mandala vlastně je, příkládám pár informací. 
Slovem OSOBNÍ jsem mandalky nazvala z toho důvodu, že jsou určeny přímo pro Vás. Jsou personalizovány. Určeny konkrétně Vám a přímo VY můžete z jejich energií nejvíce těžit. 🦋
Jediné, co si zákazník vybírá, je velikost plátna. Nerozhoduje poté ani o barvách či tvarech v mandale. 
K tomu, abych byla schopna namalovat takový obraz od Vás však potřebuji informace jako je datum a místo narození (nejlépe včetně času), místo současného bydliště, je-li to ve Vašem zájmu například také ještě krátkou zprávu a Vašem zdravotním stavu - můžeme například za pomocí mandaly chtít podpořit funkci nějakého orgánu a podobně.

Barvy volím při malování intuitivně, napojením na daného člověka. Někdy mi přijde informace, že by mandala měla obsahovat nějaký polodrahokam, což ale nejprve konzultuji se zákazníkem.

Osobní mandaly mohou být namalovány na míru jak jednotlivcům, tak rodinám či danému místu. 
Ráda bych zde ještě podotkla, že personalizovat se dají i kamínky a přívěsky na krk. 

Je to velmi zábavný proces, ovšem někdy opravdu náročný. Vyžaduje ode mne na jednu stranu velké soustředění, abych si do mandaly nepromítala svou osobnost, ale na druhou stranu i jistou oddanost dílu a vyšší moci, aby mohlo vzniknout božské léčivé dílo.

Jsem velice vděčná Vesmíru, že mne obdaroval takovými schopnostmi a především také Vám, když dostanu zpětnou vazbu a vidím, jak si obrazy užíváte.. 🙏🏻
                                                                                                               Děkuji.